Zabawki drewniane Little Dutch – dlaczego są wyjątkowe?

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej. Nieustannie dba o to, aby niczego mu nie brakowało. Nie od dziś wiadomo, że największą frajdę sprawiają dzieciom zabawki. Czy jednak ich wybór powinien być kwestią przypadku? Czy wymarzony samochodzik można bez obaw kupić w przydrożnym kiosku lub sklepiku, aby cieszyć się z dobrego zakupu? W przypadku dziecięcych akcesoriów, jak i zabawek – liczy się staranny i odpowiednio przemyślany dobór poszczególnych elementów. Wiele bowiem produktów zawiera szkodliwe związki, które – jak nie trudno się domyślić – wywołują negatywny wpływ na zdrowie naszych pociech. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku zabawek drewnianych Little Dutch, które nie dość, że nie zagrażają bezpieczeństwu maluszka, to jeszcze dostarczają mu mnóstwa satysfakcji i radości.

Little Dutch to znana i lubiana holenderska firma założona przez młode małżeństwo. Charakteryzuje ją przede wszystkim zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów oraz stonowanej kolorystyki. Wszystkie zabawki drewniane Little Dutch są starannie projektowane i wykonywane, aby nie tylko zachwycić małych użytkowników wysoką estetyką, ale przede wszystkim zaspokoić oczekiwania rodziców dotyczących ich wyjątkowej funkcjonalności.

Dlaczego warto wybrać zabawki drewniane Little Dutch?

Wiele osób pewnie niejednokrotnie zastanawia się, czy warto kupować drogie, drewniane zabawki, skoro na rynku znaleźć można tyle plastikowych, równie atrakcyjnych wizualnie, choć dużo tańszych dziecięcych akcesoriów? Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że warto! Zabawki z tworzyw sztucznych zawierają wiele szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, w tym bardzo popularnych ftalanów, czyli inaczej estrów kwasu ftalowego zapewniających elastyczność i sprężystość. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku zabawek drewnianych Little Dutch, które są całkowicie bezpieczne, bo produkowane bez użycia chemikaliów. Eleganckie zdobienia, rysunki czy przyjemna dla oka kolorystyka to efekt zastosowania nietoksycznych farb na bazie wody. Dlatego ich wybór to doskonała opcja dla wszystkich rodziców, którzy wspierają prawidłowy rozwój swojego dziecka, używając do tego bezpiecznych akcesoriów.

Znane na całym świecie!

Zabawki drewniane Little Dutch, jako że są produkowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, spotkały się z aprobatą klientów – niemal na całym świecie. W ich ofercie znajduje się bogata plejada dziecięcych akcesoriów – od rozwijających zabawek edukacyjnych po klocki, autka, zestawy do majsterkowania oraz wiele innych!

Post Author: admin

Dodaj komentarz