Dlaczego warto korzystać z usług firmy Krymar?

Firma Krymar mająca siedzibę w Białymstoku już od wielu lat specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR.     Do ogromnego sukcesu przedsiębiorstwa przyczyniło się przede wszystkim doświadczenie zespołu specjalistów oraz techników. Pracownicy bowiem przez dostęp do nowoczesnego parku maszynowego, a także posiadane umiejętności efektywnego zarządzania czasem potrafią wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Godnym uwagi jest fakt, że ponad 95% partnerów biznesowych daży firmę Krymar zaufaniem.

Jak wykonywana jest regeneracja turbosprężarek przez firmę Krymar?

Do ogromnych zalet firmy Krymar należy zaliczyć porządek. Aspekt ten jest doceniany zarówno przez klientów, jak i partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Przedsiębiorstwo bardzo często nazywane jest technologicznym laboratorium. Firma Krymar posiada nowoczesne i zaawansowane narzędzia wśród których koniecznie należy wymienić:

– wyposażoną tokarnię

– myjki ciśnieniowe

– flowbench CIMAT TURBO TEST EXPERT

– maszyny do katalizatorów oraz filtrów FFSolution FH2 Semi Double

– doważarki SCHENCK i CIMAT

– piaskarki MATT

Pracownicy przedsiębiorstwa naprawiają również akumulatory do elektroniki sterującej i turbosprężarek. Warto podkreślić, że specjaliści zatrudnieni w firmie Krymar każde zadanie wykonują z zachowaniem wyjątkowej czystości już od momentu przyjęcia części. Wpływa to bardzo korzystnie na regenerację turbosprężarek oraz filtrów.

Jak wykonywana jest regeneracja DPF przez firmę Krymar?

Jedną z najczęściej realizowanych usług przez firmę Krymar jest regeneracja dpf. Przedsiębiorstwo używa nowoczesnej technologii znanej szwajcarskiej firmy FFSolution. W ten sposób Krymar może przywrócić filtrowi sprawność wykorzystując:

– opatentowaną technologię

– wodę

– odpowiednio przebadane produkty

Firma Krymar bardzo aktywnie działa również w kwestii budowania świadomości ekologicznej stałych i potencjalnych klientów. Pracownicy realizują każde, nawet najmniej złożone zadanie z ogromnym zaangażowaniem. Regeneracja dpf jest zatem wykonywana przez firmę na najwyższym możliwym poziomie.

 Czyszczenie filtrów cząstek stałych przez firmę Krymar

Nie wszyscy jeszcze zdają sobie sprawę, że katalizatory DPF/FAP, a także filtry, które znajdują się w samochodach posiadających silnik Diesla oraz GPF występujące w pojazdach napędzanych jednostkami benzynowymi nie tylko zdecydowanie obniżają przenikanie zanieczyszczeń do atmosfery, ale również sprawiają, że pojazdy są znacznie przyjaźniejsze dla środowiska.

Warto także wiedzieć, że w zdecydowanej większości przypadków regeneracja ma miejsce przy wykorzystaniu przez firmy niebezpiecznych detergentów zarówno dla przyrody, jak i filtrów. Firme Krymar korzysta natomiast z technologii szwajcarskiej firmy FFSolution. Przedsiębiorstwo może w ten sposób przywrócić filtrowi całkowitą sprawność używając wody, przebadanych płynów, a także opatentowanej technologii.

Jakie są jeszcze powody, by korzystać z usług firmy Krymar?

Obecnie większość kierowców ma świadomość, jak kluczowe są bezpieczeństwo silnika oraz dynamika. Firma Krymar wychodzi zatem naprzeciw najbardziej wymagającym klientom i daje aż 3 lata gwarancji na turbosprężarkę. Przedsiębiorstwo może również poszczycić się faktem, że dysponuje dostępem do światowego lidera w kwestii produkcji wyważarek – firmy Schenck.

Dodatkowo firma Krymar wspiera mechaników samochodowych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Przedsiębiorstwo zajmuje się również uświadamianiem klientów, jak istotną rolę. pojeździe odgrywa turbosprężarka.

Post Author: admin

Dodaj komentarz