Zestawy Strażak Sam idealne na prezent gwiazdkowy

Chłopcy i dziewczynki uwielbiają bajki. Nic dziwnego, że ich bohaterowie szybko stają się im bliżsi i chcą obcować z nimi cały czas. Idealnym rozwiązaniem wówczas są zabawki inspirowane ukochaną bajką. Strażak Sam podbił serca wielu dzieci, a zestawy z bajki są świetnym prezentem dla wszystkich grzecznych milusińskich. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych zabawek i gadżetów z postaciami z bajki.

Pościel Strażak Sam

Zestaw pościeli z ulubionych bohaterem, może z pewności wzbudzi zachwyt wszystkich fanów. Pościel z podobizną Strażaka Sama z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom tej postaci. W ofercie wielu sklepów znajdziemy różne wzory, rozmiary oraz kolory. Możemy wybierać wśród pościeli gdzie widnieje tylko Strażak Sam, ale również pozostali bohaterowie i przyjaciele kultowego wybawcy Pontypandy.

Zestawy wozów strażackich

Największą sympatia małych fanów cieszą się jednak wozy strażackie oraz zestawy zabawek Strażak Sam. Można wybierać między prawdziwymi wozami strażackimi na wodę, jeepem ratunkowym, czy zdalnie sterowanymi pojazdami. Świetną zabawę gwarantują również zestawy z helikopterem, czy figurkami akcji z postaciami z bajki. Wiele zestawów jest bardzo bogatych, znajdziemy w nich nawet pług śnieżny, czy rozmaite wozy, figurki oraz budynki, które dobrze znamy z telewizyjnego serialu.

Zamień się w Strażaka Sama!

Kask a może megafon? Wszystko to może sprawić, że dziecko wcieli się w postać Strażaka Sama. Dla wyjątkowo zapalonych fanów postaci, producenci oferują nawet kamizelki i przebrania wraz z zestawem potrzebnych narzędzi. Jak walkie-talkie, latarka, odznaka, czy siekiera. Jeżeli strażakowi zależy, aby również gasić pożary nic trudnego, w sklepach dostępna jest również psikawka na wodę, która ugasi każdy ogień.

Puzzle, a nawet kalendarz adwentowy!

Nie powinno nikogo dziwić, że seria Strażak Sam dorobiła się różnych puzzli. Jednak nawet na okres oczekiwania bożego narodzenia producenci przygotowali coś ekstra. Fani słynnego strażaka mogą mieć nawet kalendarz adwentowy z ulubionym bohaterem. Jednak to nie czekoladki są tutaj największą atrakcją, a figurki postaci z bajki. Z pewnością niejedno dziecko będzie zachwycone. A okres wyczekiwania do świąt będzie niezwykle radosny. Pod choinką poza zabawkami natomiast, radość wywołają z pewnością kolorowanki oraz gry z ulubionej bajki.

Post Author: admin

Dodaj komentarz