Kompletujemy wyprawkę dla noworodka

Dzień narodzin dziecka to wielkie szczęście dla całej rodziny. Aby jak najlepiej przywitać małego gościa w naszym domu niezbędne będą nam akcesoria oraz artykuły dla niemowlaka. W czasie oczekiwania młodzi rodzice czasem zapominają o zakupie najważniejszych rzeczy – nic w tym przecież dziwnego, gdy rodzicami pozostają po raz pierwszy. Jednak, aby nie pominąć jednych z podstawowych elementów dla dziecka, które przydadzą się tuż po wyjściu ze szpitala, przygotowaliśmy dla Was specjalny artykuł, w którym znajdziecie podstawową wyprawkę dla noworodka. Mamy nadzieje, że dzięki naszym wskazówkom szczęśliwie oraz z głową przywitacie najbardziej oczekiwanego członka Waszej rodziny.

Nosidełko oraz fotelik dziecięcy do samochodu

Aby wraz z maleństwem bezpiecznie wrócić ze szpitala do domu należy zaopatrzyć się w dobry fotelik dziecięcy. Dla noworodków należy kupić fotelik dla dzieci od 0 do 13 kg. Oprócz tego przy zakupie pierwszego fotelika warto dowiedzieć się, czy siedzisko przeszło podstawowe crashtesty. Aby nie kupować osobno nosidełka oraz fotelika dziecięcego warto zaopatrzyć się w model, który połączy obydwie te funkcje. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze oraz wykorzystasz w pełni jego potencjał, nie tylko w samochodzie. Jednak osoby, które zastanawiają się nad zakupem osobnego nosidełka, powinny wiedzieć, że jest on zazwyczaj lżejszy, przez co wygodniej będzie się przemieszczać z małym dzieckiem.

Niania elektroniczna

Rodzice w obawie, ze dziecku podczas ich nie obecności coś się stanie, bardzo często pozostają w pokoju wraz ze swoim maleństwem, aż okazuje się w końcu, że ostatecznie bardzo długo z niego nie wychodzą. Aby uspokoić świeżo upieczonych rodziców, polecamy zakup niani elektronicznej. Niania elektroniczna jest możliwa do zakupu w kilku wariantach – wifi, audio, audio-wideo oraz monitorująca oddech dziecka. Najbardziej podstawowym gadżetem jest niania elektroniczna audio, która dzięki falom radiowym pozwoli usłyszeć płacz oraz odgłosy dziecka w jego pokoju.

Kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt

Skóra dziecka tuż po urodzeniu jest bardzo delikatna i cienka. Z tego względu należy zakupić specjalne kosmetyki pielęgnacyjne dla noworodków, które zapobiegną otarciom oraz zranieniom na skórze dziecka. Oprócz tego warto wybierać specjalne szampony oraz mydła do mycia ciała dziecka, aby nie posiadały parabenów oraz sztucznych barwników. Oprócz tego przydadzą się takie przybory jak chusteczki nawilżające, pampersy, kocyki, ubranka typu body oraz nakrycie głowy, które przyda się dziecku po wyjściu ze szpitala.

Post Author: admin

Dodaj komentarz