Jak zorganizować bajeczny wieczór panieński dla swojej przyjaciółki?

Wieczór panieński to jedna z najlepszych imprez, która odbywa się w gronie samych kobiet. Żeby doskonale wypadła i spodobała się przyszłej pannie młodej musi być odpowiednio przemyślana i zorganizowana. Jeżeli to właśnie Ty musisz zorganizować wieczór panieński, nie stresuj się tylko poznaj cenne porady, które pozwolą Ci właściwie przygotować to wydarzenie!

Wymarzony wieczór panieński – wskazówki

Data wieczoru panieńskiego i lista gości  

Pierwszą kwestią jest wybór daty wieczoru panieńskiego oraz przygotowanie listy gości. Najlepszym rozwiązaniem jest wspólne uzgodnienie powyższych kwestii z przyszłą panną młodą. Jeśli chodzi o datę to dobrym dniem jest sobota, kiedy to większość osób ma wolny dzień od pracy, a następnego dnia może się wyspać i pozwolić sobie na relaks. W końcu wieczór panieński to zazwyczaj huczna i wyczerpująca impreza!

Mając już gości i ustaloną datę wieczoru, powinnaś spotkać się z zaproszonymi osobami i wspólnie przemyśleć, jak ma wyglądać wasza impreza. Oczywiście, jeśli przygotowujecie niespodziankę i nie chcecie zdradzać tajemnicy wieczoru dla panny młodej.

Obecnie wiele wieczorów panieńskich odbywa się w formie wyjazdów poza obecne miejsce zamieszkania. Weekendowe wycieczki muszą, zatem uwzględnić nocleg oraz przewidziane atrakcje. Jeżeli jednak zamierzacie zostać w swoim mieście to najlepiej wybrać największy dom lub mieszkanie jednych z gości wieczoru panieńskiego i właśnie tam przygotować uroczystość.

Atrakcje wieczoru panieńskiego

Przygotowując wieczór panieński musisz przemyśleć, jakie atrakcje zadowolą przyszłą pannę młodą. Wiele kobiet decyduje się na domówkę podczas, której przeprowadzane są liczne zabawy, a nawet obydwa się występ przystojnego tancerza. Ciekawym rozwiązaniem są również dodatkowe wyjścia do pokojów zagadek, gdzie macie możliwość bliższego poznania się i wspólnej zabawy. Jeszcze inną możliwością jest mała impreza w domu oraz późniejsze udanie się do najlepszego klubu w mieście. Jeżeli zamierzacie spędzić cały wieczór w mieszkaniu lub domu to musisz zadbać o wiele zabaw oraz konkursów, aby ta noc była ciekawa i przyjemna dla wszystkich.

Wystrój wnętrza na wieczór panieński

Niezależnie od przygotowania całego przebiegu wieczoru bardzo ważny jest wystrój miejsca, w którym będziecie przebywać. W tym bardzo pomocne mogą okazać się balony z helem i inne dekoracje. Obecnie w każdym mieście znajdziemy sklepy oferujące napełnianie balonów helem. Balony helowe doskonale się prezentują i można je zawiesić w różnych miejscach w mieszkaniu. Ciekawym rozwiązaniem są balony umieszczone przed wejściem do domu lub mieszkania. Zmierzająca przyszła panna młoda na wieczór panieński po zobaczeniu balonów od razu poczuje większą adrenalinę.

W mieszkaniu lub domu musisz przygotować stół oraz wystarczającą liczbę krzeseł dla wszystkich osób. Za pomocą balonu z helem możesz ozdobić krzesło panny młodej, dzięki temu miejsce będzie się wyróżniało spośród pozostałych.

Wybierając kolory balonów musisz dopasować je do całego stylu imprezy. Obecnie popularne są wieczory panieńskie w stylu lat 60-tych lub glamour. W pierwszej opcji sprawdzą się czarne balony helowe z napisami ,,Wieczór panieński”, zaś w drugiej pastelowe lub brokatowe balony z helem. Dodatkowo możesz kupić w jednym kolorze plastikowe talerzyki, kubeczki, obrusy oraz girlandy, które sprawią, że impreza nabierze wyjątkowego klimatu.

Menu na wieczór panieński

Oprócz licznych dekoracji powinnaś przygotować wspólnie z innymi gośćmi menu na wieczór panieński. Jedną z opcji może być zamówiony catering lub samodzielne przyrządzenie przekąsek oraz napojów.

Niezależnie od preferencji gości najlepiej wybierać rozmaite potrawy. Dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie dwóch stołów, jeden słodki i drugi wytrawny. Różnorodne menu pozwoli zadowolić każdego, zatem warto postawić na zdrowe i lekkie oraz bardziej kaloryczne przekąski.

Podczas wieczoru panieńskiego na stołach muszą znaleźć się różne napoje oraz alkohole. Dla panny młodej można przygotować na start bajecznego drinka, który ostudzi nieco jej emocje. Warto pamiętać o dzbankach i kostkach lodu, a także niezbędnym szkle lub kubeczkach plastikowych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz